ÇiTLeMBiK.NeT http://citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Tue, 20 Nov 2018 18:05:22 +0300 60 Kovacs - Fool Like You http://citlembik.net/music-audio/kovacs-fool-like-you.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/kovacs-fool-like-you.html Sat, 09 Feb 2019 16:55:29 +0300 Beth Hart - Caught out in the rain (with lyrics) http://citlembik.net/music-audio/beth-hart-caught-out-in-the-rain-with-lyrics.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/beth-hart-caught-out-in-the-rain-with-lyrics.html Thu, 07 Feb 2019 16:41:55 +0300 Tell Me What We're Gonna Do Now http://citlembik.net/music-audio/tell-me-what-were-gonna-do-now_2.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/tell-me-what-were-gonna-do-now_2.html Thu, 07 Feb 2019 16:22:10 +0300 Shut Me Up (Acoustic Version) - Lindsay Ell - The Ell Sessions http://citlembik.net/music-audio/shut-me-up-acoustic-version-lindsay-ell-the-ell-sessions.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/shut-me-up-acoustic-version-lindsay-ell-the-ell-sessions.html Wed, 23 Jan 2019 19:00:46 +0300 Miss You, The Happiest Days of Our Lives, Another Brick in The Wall - Stones + Pink Floyd (cover) http://citlembik.net/music-audio/miss-you-the-happiest-days-of-our-lives-another-brick-in-the-wall-stones-pink-floyd-cover.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/miss-you-the-happiest-days-of-our-lives-another-brick-in-the-wall-stones-pink-floyd-cover.html Wed, 23 Jan 2019 18:53:11 +0300 Nuray Zaman - Yarası Saklım - Full Versiyon http://citlembik.net/music-audio/nuray-zaman-yarası-saklım-full-versiyon.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nuray-zaman-yarası-saklım-full-versiyon.html Sat, 19 Jan 2019 10:33:01 +0300 Claude Barzotti - Ma Quale Amore Vuoi ( (Emotions) HD http://citlembik.net/music-audio/claude-barzotti-ma-quale-amore-vuoi-emotions-hd.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/claude-barzotti-ma-quale-amore-vuoi-emotions-hd.html Sat, 19 Jan 2019 10:31:22 +0300 İncesaz - Suzan Suzi http://citlembik.net/music-audio/incesaz-suzan-suzi.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/incesaz-suzan-suzi.html Sat, 19 Jan 2019 10:30:46 +0300 Model - Ağlamam Zaman Aldı (İnkar) http://citlembik.net/music-audio/model-ağlamam-zaman-aldı-inkar.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/model-ağlamam-zaman-aldı-inkar.html Sat, 19 Jan 2019 10:30:19 +0300 BENDENİZ & HARUN KOLÇAK - BİRİ VAR http://citlembik.net/music-audio/bendeniz-harun-kolçak-biri-var.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/bendeniz-harun-kolçak-biri-var.html Sat, 19 Jan 2019 10:29:11 +0300 Şebnem Ferah - Hoşçakal (Can Kırıkları) http://citlembik.net/music-audio/şebnem-ferah-hoşçakal-can-kırıkları.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/şebnem-ferah-hoşçakal-can-kırıkları.html Fri, 11 Jan 2019 22:12:03 +0300 Salut Salon http://citlembik.net/eglenceli/salut-salon.html ]]> http://citlembik.net/eglenceli/salut-salon.html Wed, 09 Jan 2019 19:39:45 +0300 Sibel Can - Kanasın http://citlembik.net/music-audio/sibel-can-kanasın.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/sibel-can-kanasın.html Wed, 09 Jan 2019 18:21:14 +0300 ANITINDA ATATÜRK’ün SAĞ VE SOLUNDAKİLER KİM??? http://citlembik.net/uncategoriezed/anitinda-ataturk’un-sag-ve-solundakiler-kim.html

Belki bilmezsiniz ama Taksim Cumhuriyet Anıt’ında Atatürk’ün sağında iki Rus yer almaktadır. Bu kişiler ünlü Rus mareşal Kliment Voroşilov ile ünlü ... more

]]>
http://citlembik.net/uncategoriezed/anitinda-ataturk’un-sag-ve-solundakiler-kim.html Tue, 08 Jan 2019 16:44:04 +0300
Ahmet Kaya - Gururla Bakıyorum Dünyaya http://citlembik.net/music-audio/ahmet-kaya-gururla-bakıyorum-dünyaya.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ahmet-kaya-gururla-bakıyorum-dünyaya.html Mon, 10 Dec 2018 09:47:19 +0300 Ella Henderson - Yours (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/ella-henderson-yours-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ella-henderson-yours-official-video.html Sun, 09 Dec 2018 13:58:47 +0300 Jewel - Foolish Games (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/jewel-foolish-games-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/jewel-foolish-games-official-video.html Sun, 09 Dec 2018 13:39:50 +0300 Lady Gaga - Always Remember Us This Way (From A Star Is Born Soundtrack) http://citlembik.net/music-audio/lady-gaga-always-remember-us-this-way-from-a-star-is-born-soundtrack.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lady-gaga-always-remember-us-this-way-from-a-star-is-born-soundtrack.html Sun, 09 Dec 2018 13:29:57 +0300 Skylar Grey - Love The Way You Lie (Live on the Honda Stage at The Peppermint Club) http://citlembik.net/music-audio/skylar-grey-love-the-way-you-lie-live-on-the-honda-stage-at-the-peppermint-club.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/skylar-grey-love-the-way-you-lie-live-on-the-honda-stage-at-the-peppermint-club.html Sun, 09 Dec 2018 13:21:34 +0300 Rihanna - Love On The Brain (Explicit) http://citlembik.net/music-audio/rihanna-love-on-the-brain-explicit.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/rihanna-love-on-the-brain-explicit.html Sun, 09 Dec 2018 13:17:54 +0300 Bliss - Wish You Were Here | VideoClip ᴴᴰ by yanniszita http://citlembik.net/music-audio/bliss-wish-you-were-here-videoclip-ᴴᴰ-by-yanniszita_2.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/bliss-wish-you-were-here-videoclip-ᴴᴰ-by-yanniszita_2.html Tue, 04 Dec 2018 21:38:17 +0300 Zara Larsson - She's Not Me (Part 1 & 2) http://citlembik.net/free-tutorials/zara-larsson-shes-not-me-part-1-2.html ]]> http://citlembik.net/free-tutorials/zara-larsson-shes-not-me-part-1-2.html Tue, 04 Dec 2018 21:26:37 +0300 Disturbed - The Sound Of Silence [Official Music Video] http://citlembik.net/music-audio/disturbed-the-sound-of-silence-official-music-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/disturbed-the-sound-of-silence-official-music-video.html Tue, 04 Dec 2018 21:07:23 +0300 Paloma Faith - Only Love Can Hurt Like This (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-official-video.html Thu, 22 Nov 2018 14:45:17 +0300 The Pussycat Dolls - Hush Hush; Hush Hush http://citlembik.net/free-tutorials/the-pussycat-dolls-hush-hush-hush-hush.html ]]> http://citlembik.net/free-tutorials/the-pussycat-dolls-hush-hush-hush-hush.html Tue, 20 Nov 2018 18:05:22 +0300