ÇiTLeMBiK.NeT http://citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Thu, 15 Nov 2018 06:45:15 +0300 60 Ahmet Kaya - Gururla Bakıyorum Dünyaya http://citlembik.net/music-audio/ahmet-kaya-gururla-bakıyorum-dünyaya.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ahmet-kaya-gururla-bakıyorum-dünyaya.html Mon, 10 Dec 2018 09:47:19 +0300 Ella Henderson - Yours (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/ella-henderson-yours-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ella-henderson-yours-official-video.html Sun, 09 Dec 2018 13:58:47 +0300 Jewel - Foolish Games (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/jewel-foolish-games-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/jewel-foolish-games-official-video.html Sun, 09 Dec 2018 13:39:50 +0300 Lady Gaga - Always Remember Us This Way (From A Star Is Born Soundtrack) http://citlembik.net/music-audio/lady-gaga-always-remember-us-this-way-from-a-star-is-born-soundtrack.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lady-gaga-always-remember-us-this-way-from-a-star-is-born-soundtrack.html Sun, 09 Dec 2018 13:29:57 +0300 Skylar Grey - Love The Way You Lie (Live on the Honda Stage at The Peppermint Club) http://citlembik.net/music-audio/skylar-grey-love-the-way-you-lie-live-on-the-honda-stage-at-the-peppermint-club.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/skylar-grey-love-the-way-you-lie-live-on-the-honda-stage-at-the-peppermint-club.html Sun, 09 Dec 2018 13:21:34 +0300 Rihanna - Love On The Brain (Explicit) http://citlembik.net/music-audio/rihanna-love-on-the-brain-explicit.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/rihanna-love-on-the-brain-explicit.html Sun, 09 Dec 2018 13:17:54 +0300 Bliss - Wish You Were Here | VideoClip ᴴᴰ by yanniszita http://citlembik.net/music-audio/bliss-wish-you-were-here-videoclip-ᴴᴰ-by-yanniszita_2.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/bliss-wish-you-were-here-videoclip-ᴴᴰ-by-yanniszita_2.html Tue, 04 Dec 2018 21:38:17 +0300 Zara Larsson - She's Not Me (Part 1 & 2) http://citlembik.net/free-tutorials/zara-larsson-shes-not-me-part-1-2.html ]]> http://citlembik.net/free-tutorials/zara-larsson-shes-not-me-part-1-2.html Tue, 04 Dec 2018 21:26:37 +0300 Disturbed - The Sound Of Silence [Official Music Video] http://citlembik.net/music-audio/disturbed-the-sound-of-silence-official-music-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/disturbed-the-sound-of-silence-official-music-video.html Tue, 04 Dec 2018 21:07:23 +0300 Paloma Faith - Only Love Can Hurt Like This (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-official-video.html Thu, 22 Nov 2018 14:45:17 +0300 The Pussycat Dolls - Hush Hush; Hush Hush http://citlembik.net/free-tutorials/the-pussycat-dolls-hush-hush-hush-hush.html ]]> http://citlembik.net/free-tutorials/the-pussycat-dolls-hush-hush-hush-hush.html Tue, 20 Nov 2018 18:05:22 +0300 Leona Lewis - Fire Under My Feet http://citlembik.net/music-audio/leona-lewis-fire-under-my-feet.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/leona-lewis-fire-under-my-feet.html Tue, 20 Nov 2018 17:55:14 +0300 Christina Aguilera - Like I Do (Audio) ft. GoldLink http://citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-like-i-do-audio-ft-goldlink.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-like-i-do-audio-ft-goldlink.html Tue, 20 Nov 2018 16:51:53 +0300 Christina Aguilera - Twice (Audio) http://citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-twice-audio.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-twice-audio.html Tue, 20 Nov 2018 16:16:38 +0300 Meghan Trainor - Like I'm Gonna Lose You (Official Music Video) ft. John Legend http://citlembik.net/eglenceli/meghan-trainor-like-im-gonna-lose-you-official-music-video-ft-john-legend.html ]]> http://citlembik.net/eglenceli/meghan-trainor-like-im-gonna-lose-you-official-music-video-ft-john-legend.html Tue, 20 Nov 2018 16:07:55 +0300 Bruno Mars - Grenade [OFFICIAL VIDEO] http://citlembik.net/music-audio/bruno-mars-grenade.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/bruno-mars-grenade.html Tue, 20 Nov 2018 15:55:37 +0300 Christina Perri - Jar of Hearts [Official Music Video] http://citlembik.net/eglenceli/christina-perri-jar-of-hearts.html ]]> http://citlembik.net/eglenceli/christina-perri-jar-of-hearts.html Tue, 20 Nov 2018 15:28:17 +0300 Christina Perri - A Thousand Years [Official Music Video] http://citlembik.net/music-audio/christina-perri-a-thousand-years.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/christina-perri-a-thousand-years.html Tue, 20 Nov 2018 15:27:26 +0300 Ellie Goulding - Burn http://citlembik.net/music-audio/ellie-goulding-burn.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ellie-goulding-burn.html Tue, 20 Nov 2018 15:17:32 +0300 Ariana Grande - no tears left to cry http://citlembik.net/music-audio/ariana-grande-no-tears-left-to-cry.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ariana-grande-no-tears-left-to-cry.html Tue, 20 Nov 2018 15:04:14 +0300 Naughty Boy - Runnin' (Lose It All) ft. Beyoncé, Arrow Benjamin http://citlembik.net/music-audio/naughty-boy-runnin-lose-it-all-ft-beyoncé-arrow-benjamin.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/naughty-boy-runnin-lose-it-all-ft-beyoncé-arrow-benjamin.html Tue, 20 Nov 2018 15:02:17 +0300 Müslüm Gürses - İtirazım Var http://citlembik.net/music-audio/müslüm-gürses-itirazım-var.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/müslüm-gürses-itirazım-var.html Sat, 17 Nov 2018 18:40:19 +0300 Alicia Keys - Brand New Me http://citlembik.net/music-audio/alicia-keys-brand-new-me.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/alicia-keys-brand-new-me.html Thu, 15 Nov 2018 09:59:35 +0300 Hallelujah - Alexandra Burke http://citlembik.net/music-audio/hallelujah-alexandra-burke.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/hallelujah-alexandra-burke.html Thu, 15 Nov 2018 07:45:01 +0300 Lady Antebellum - Need You Now http://citlembik.net/music-audio/lady-antebellum-need-you-now.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lady-antebellum-need-you-now.html Thu, 15 Nov 2018 06:45:15 +0300