ÇiTLeMBiK.NeT http://citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Mon, 28 Aug 2017 12:44:24 +0300 60 Leonard Cohen - Dance Me to the End of Love http://citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-dance-me-to-the-end-of-love.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/leonard-cohen-dance-me-to-the-end-of-love.html Mon, 18 Sep 2017 08:24:33 +0300 Kovacs - The Devil You Know (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/kovacs-the-devil-you-know-official-video_2.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/kovacs-the-devil-you-know-official-video_2.html Thu, 07 Sep 2017 22:25:51 +0300 Nouela - The Sound of Silence (Amazing cover of Simon & Garfunkel's song) http://citlembik.net/music-audio/nouela-the-sound-of-silence-amazing-cover-of-simon-garfunkels-song.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nouela-the-sound-of-silence-amazing-cover-of-simon-garfunkels-song.html Thu, 07 Sep 2017 22:22:15 +0300 Hooverphonic - Mad About You http://citlembik.net/music-audio/hooverphonic-mad-about-you.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/hooverphonic-mad-about-you.html Thu, 07 Sep 2017 22:10:25 +0300 Jacob Gurevitsch - Lovers in Paris http://citlembik.net/music-audio/jacob-gurevitsch-lovers-in-paris.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/jacob-gurevitsch-lovers-in-paris.html Thu, 07 Sep 2017 18:14:52 +0300 No Doubt - Don't Speak http://citlembik.net/music-audio/no-doubt-dont-speak.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/no-doubt-dont-speak.html Thu, 07 Sep 2017 13:55:46 +0300 4 Non Blondes - What's Up http://citlembik.net/music-audio/4-non-blondes-whats-up.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/4-non-blondes-whats-up.html Thu, 07 Sep 2017 13:45:57 +0300 Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2U (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/sinéad-oconnor-nothing-compares-2u-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/sinéad-oconnor-nothing-compares-2u-official-video.html Thu, 07 Sep 2017 13:40:43 +0300 Ray Charles - Hit The Road Jack (remastered) http://citlembik.net/music-audio/ray-charles-hit-the-road-jack-remastered.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ray-charles-hit-the-road-jack-remastered.html Thu, 07 Sep 2017 02:48:48 +0300 Joss Stone - I Put a Spell on You (Luna Park, 2015) http://citlembik.net/music-audio/joss-stone-i-put-a-spell-on-you-luna-park-2015.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/joss-stone-i-put-a-spell-on-you-luna-park-2015.html Thu, 07 Sep 2017 02:38:52 +0300 Everybody Else But You - Becca Krueger http://citlembik.net/music-audio/everybody-else-but-you-becca-krueger.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/everybody-else-but-you-becca-krueger.html Thu, 07 Sep 2017 02:23:52 +0300 Roxette - It Must Have Been Love http://citlembik.net/music-audio/roxette-it-must-have-been-love.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/roxette-it-must-have-been-love.html Wed, 06 Sep 2017 12:49:16 +0300 2016 kelebek http://citlembik.net/music-audio/2016-kelebek.html

2016 Yılında çekilmiş kelebek fotoğraflarından derlenmiştir

]]>
http://citlembik.net/music-audio/2016-kelebek.html Tue, 05 Sep 2017 14:54:08 +0300
Patricia Kaas - Mon mec à moi (1988) http://citlembik.net/music-audio/patricia-kaas-mon-mec-à-moi-1988.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/patricia-kaas-mon-mec-à-moi-1988.html Sun, 03 Sep 2017 12:53:38 +0300 "Crazy" (Gnarls Barkley) - Angela Ricci http://citlembik.net/music-audio/crazy-gnarls-barkley-angela-ricci_2.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/crazy-gnarls-barkley-angela-ricci_2.html Sun, 03 Sep 2017 12:01:31 +0300 Becca Krueger Cover of Ray Charles http://citlembik.net/music-audio/becca-krueger-cover-of-ray-charles.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/becca-krueger-cover-of-ray-charles.html Sun, 03 Sep 2017 11:49:06 +0300 Ortaya karışık http://citlembik.net/music-audio/ortaya-karışık.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ortaya-karışık.html Sat, 02 Sep 2017 17:16:16 +0300 LP - When We're High [Official Video] http://citlembik.net/music-audio/lp-when-were-high-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lp-when-were-high-official-video.html Sat, 02 Sep 2017 13:09:50 +0300 LP - Lost On You [Official Video] http://citlembik.net/music-audio/lp-lost-on-you-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lp-lost-on-you-official-video.html Sat, 02 Sep 2017 12:18:55 +0300 LP - Lost On You http://citlembik.net/music-audio/lp-lost-on-you.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lp-lost-on-you.html Fri, 01 Sep 2017 18:13:16 +0300 Falco - Jeanny http://citlembik.net/music-audio/falco-jeanny.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/falco-jeanny.html Mon, 28 Aug 2017 20:17:44 +0300 Flashdance • What a Feeling • Irene Cara http://citlembik.net/music-audio/flashdance-•-what-a-feeling-•-irene-cara.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/flashdance-•-what-a-feeling-•-irene-cara.html Mon, 28 Aug 2017 20:11:54 +0300 Top Gun • Take My Breath Away • Berlin http://citlembik.net/music-audio/top-gun-•-take-my-breath-away-•-berlin.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/top-gun-•-take-my-breath-away-•-berlin.html Mon, 28 Aug 2017 13:01:38 +0300 Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon - HD (720p) http://citlembik.net/music-audio/summer-wine-ville-valo-natalia-avelon-hd-720p.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/summer-wine-ville-valo-natalia-avelon-hd-720p.html Mon, 28 Aug 2017 12:56:58 +0300 If You Go Away - Patricia Kaas - romana http://citlembik.net/music-audio/if-you-go-away-patricia-kaas-romana.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/if-you-go-away-patricia-kaas-romana.html Mon, 28 Aug 2017 12:44:24 +0300