ÇiTLeMBiK.NeT http://citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Thu, 21 Feb 2019 03:37:15 +0300 60 Clean Bandit - Rockabye (feat. Sean Paul & Anne-Marie) [Official Video] http://citlembik.net/music-audio/clean-bandit-rockabye-feat-sean-paul-anne-marie-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/clean-bandit-rockabye-feat-sean-paul-anne-marie-official-video.html Mon, 05 Aug 2019 20:31:57 +0300 Clean Bandit - Tears (feat. Louisa Johnson) [Official Video] http://citlembik.net/music-audio/clean-bandit-tears-feat-louisa-johnson-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/clean-bandit-tears-feat-louisa-johnson-official-video.html Sun, 04 Aug 2019 18:03:43 +0300 Paloma Faith - Only Love Can Hurt Like This (Off the Cuff) (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-off-the-cuff-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-off-the-cuff-official-video.html Sun, 04 Aug 2019 17:52:00 +0300 Kelly Clarkson - Because Of You (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/kelly-clarkson-because-of-you-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/kelly-clarkson-because-of-you-official-video.html Mon, 29 Jul 2019 21:02:35 +0300 Lady Antebellum - Need You Now (Official Music Video) http://citlembik.net/music-audio/lady-antebellum-need-you-now-official-music-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lady-antebellum-need-you-now-official-music-video.html Mon, 29 Jul 2019 20:29:51 +0300 şebnem ferah ünzile http://citlembik.net/music-audio/şebnem-ferah-ünzile_2.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/şebnem-ferah-ünzile_2.html Fri, 19 Jul 2019 03:16:28 +0300 İlhan İrem - Yemyeşil Bir Deniz Senin Gözlerin. http://citlembik.net/music-audio/ilhan-irem-yemyeşil-bir-deniz-senin-gözlerin.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ilhan-irem-yemyeşil-bir-deniz-senin-gözlerin.html Thu, 18 Jul 2019 03:49:46 +0300 Kovacs - Love Song http://citlembik.net/music-audio/kovacs-love-song_2.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/kovacs-love-song_2.html Sun, 05 May 2019 17:16:34 +0300 Hooverphonic - Mad About You (Live at Koningin Elisabethzaal 2012) http://citlembik.net/music-audio/hooverphonic-mad-about-you-live-at-koningin-elisabethzaal-2012.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/hooverphonic-mad-about-you-live-at-koningin-elisabethzaal-2012.html Sun, 05 May 2019 15:01:49 +0300 Kaleo - Way Down We Go http://citlembik.net/music-audio/kaleo-way-down-we-go_2.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/kaleo-way-down-we-go_2.html Sun, 05 May 2019 14:53:17 +0300 Kovacs - Love Song http://citlembik.net/music-audio/kovacs-love-song.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/kovacs-love-song.html Sun, 05 May 2019 14:49:24 +0300 Yeşim Vatan - Hepsi Hikaye http://citlembik.net/music-audio/yeşim-vatan-hepsi-hikaye.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/yeşim-vatan-hepsi-hikaye.html Wed, 03 Apr 2019 23:14:23 +0300 Nostalji - Ayna / Anlatmalıymış Meğer http://citlembik.net/music-audio/nostalji-ayna-anlatmalıymış-meğer.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nostalji-ayna-anlatmalıymış-meğer.html Sat, 23 Mar 2019 07:54:43 +0300 The Thrill is Gone + Summertime http://citlembik.net/music-audio/the-thrill-is-gone-summertime.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/the-thrill-is-gone-summertime.html Mon, 18 Mar 2019 17:40:36 +0300 Loreena McKennitt - The Book of Secrets 1997 Full Album (Cd Completo) http://citlembik.net/music-audio/loreena-mckennitt-the-book-of-secrets-1997-full-album-cd-completo.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/loreena-mckennitt-the-book-of-secrets-1997-full-album-cd-completo.html Sun, 17 Mar 2019 16:22:12 +0300 André Rieu & Gheorghe Zamfir - The Lonely Shepherd http://citlembik.net/music-audio/andré-rieu-gheorghe-zamfir-the-lonely-shepherd.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/andré-rieu-gheorghe-zamfir-the-lonely-shepherd.html Wed, 13 Mar 2019 19:59:53 +0300 Melek Mosso - Bana yalan söylediler (cover) http://citlembik.net/music-audio/melek-mosso-bana-yalan-söylediler-cover.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/melek-mosso-bana-yalan-söylediler-cover.html Wed, 27 Feb 2019 19:52:25 +0300 Nida Ateş Erkan Oğur Akşam Olur Karanlığa Kalırsın http://citlembik.net/music-audio/nida-ateş-erkan-oğur-akşam-olur-karanlığa-kalırsın.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nida-ateş-erkan-oğur-akşam-olur-karanlığa-kalırsın.html Sat, 23 Feb 2019 08:39:51 +0300 Ayna - Gitme Kal Diyemedim http://citlembik.net/music-audio/ayna-gitme-kal-diyemedim.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ayna-gitme-kal-diyemedim.html Fri, 22 Feb 2019 17:10:55 +0300 Candan Erçetin - Söz Vermiştin (2000) http://citlembik.net/music-audio/candan-erçetin-söz-vermiştin-2000.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/candan-erçetin-söz-vermiştin-2000.html Fri, 22 Feb 2019 16:56:38 +0300 Por una Cabeza - Carlos Gardel http://citlembik.net/music-audio/por-una-cabeza-carlos-gardel.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/por-una-cabeza-carlos-gardel.html Fri, 22 Feb 2019 02:18:55 +0300 Nathalie Cardone - Hasta siempre Comandante http://citlembik.net/music-audio/nathalie-cardone-hasta-siempre-comandante.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nathalie-cardone-hasta-siempre-comandante.html Fri, 22 Feb 2019 02:09:35 +0300 Beth Hart - Fire On The Floor (Official Lyric Video) http://citlembik.net/music-audio/beth-hart-fire-on-the-floor-official-lyric-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/beth-hart-fire-on-the-floor-official-lyric-video.html Thu, 21 Feb 2019 17:24:18 +0300 TARKAN - Unutmamalı http://citlembik.net/music-audio/tarkan-unutmamalı.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/tarkan-unutmamalı.html Thu, 21 Feb 2019 11:00:52 +0300 Barbra Streisand - Woman in love (Tradução) http://citlembik.net/music-audio/barbra-streisand-woman-in-love-tradução.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/barbra-streisand-woman-in-love-tradução.html Thu, 21 Feb 2019 03:37:15 +0300