ÇiTLeMBiK.NeT http://citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Thu, 17 May 2018 09:03:20 +0300 60 You Don't Own Me - Grace http://citlembik.net/music-audio/you-dont-own-me-grace.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/you-dont-own-me-grace.html Sun, 21 Oct 2018 18:24:37 +0300 Lucie Silvas - Nothing Else Matters http://citlembik.net/music-audio/lucie-silvas-nothing-else-matters.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lucie-silvas-nothing-else-matters.html Sun, 21 Oct 2018 17:44:14 +0300 Dana Winner - One Moment In Time - live [Lyrics] HD | Liefde Voor Muziek | VTM http://citlembik.net/music-audio/dana-winner-one-moment-in-time-live-lyrics-hd-liefde-voor-muziek-vtm.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/dana-winner-one-moment-in-time-live-lyrics-hd-liefde-voor-muziek-vtm.html Sun, 21 Oct 2018 17:17:25 +0300 Hallelujah - Pentatonix http://citlembik.net/music-audio/hallelujah-pentatonix.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/hallelujah-pentatonix.html Sun, 21 Oct 2018 17:07:18 +0300 Nouela The Sound of Silence http://citlembik.net/music-audio/nouela-the-sound-of-silence.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nouela-the-sound-of-silence.html Sun, 21 Oct 2018 17:03:45 +0300 Paloma Faith - Only Love Can Hurt Like This (Off the Cuff) http://citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-off-the-cuff.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/paloma-faith-only-love-can-hurt-like-this-off-the-cuff.html Tue, 16 Oct 2018 08:16:33 +0300 Christina Aguilera - You Lost Me (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-you-lost-me-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/christina-aguilera-you-lost-me-official-video.html Tue, 16 Oct 2018 08:06:55 +0300 Adele - Someone Like You http://citlembik.net/music-audio/adele-someone-like-you.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/adele-someone-like-you.html Tue, 16 Oct 2018 07:10:43 +0300 Evanescence - My Immortal http://citlembik.net/music-audio/evanescence-my-immortal.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/evanescence-my-immortal.html Tue, 16 Oct 2018 07:04:30 +0300 Leona Lewis - Better In Time http://citlembik.net/music-audio/leona-lewis-better-in-time.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/leona-lewis-better-in-time.html Tue, 16 Oct 2018 06:56:32 +0300 A Great Big World, Christina Aguilera - Say Something http://citlembik.net/music-audio/a-great-big-world-christina-aguilera-say-something.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/a-great-big-world-christina-aguilera-say-something.html Thu, 20 Sep 2018 00:33:45 +0300 Dirty Dancing - Time of my Life (Final Dance) - High Quality HD http://citlembik.net/music-audio/dirty-dancing-time-of-my-life-final-dance-high-quality-hd.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/dirty-dancing-time-of-my-life-final-dance-high-quality-hd.html Sun, 08 Jul 2018 06:42:45 +0300 Belinda Carlisle - Leave A Light On http://citlembik.net/music-audio/belinda-carlisle-leave-a-light-on.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/belinda-carlisle-leave-a-light-on.html Sun, 08 Jul 2018 06:36:31 +0300 İzmir Kelebekleri http://citlembik.net/music-audio/izmir-kelebekleri.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/izmir-kelebekleri.html Wed, 27 Jun 2018 01:01:23 +0300 Joe Bonamassa & Beth Hart - I'LL TAKE CARE OF YOU - Lyrics http://citlembik.net/music-audio/joe-bonamassa-beth-hart-ill-take-care-of-you-lyrics.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/joe-bonamassa-beth-hart-ill-take-care-of-you-lyrics.html Mon, 18 Jun 2018 15:40:59 +0300 Boogie Street - Leonard Cohen http://citlembik.net/music-audio/boogie-street-leonard-cohen.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/boogie-street-leonard-cohen.html Mon, 18 Jun 2018 14:27:12 +0300 Moya - Earthbound http://citlembik.net/music-audio/moya-earthbound.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/moya-earthbound.html Fri, 15 Jun 2018 16:09:53 +0300 Tuğba Özerk - Patron http://citlembik.net/music-audio/tuğba-özerk-patron.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/tuğba-özerk-patron.html Tue, 12 Jun 2018 07:55:38 +0300 Demis Roussos - Goodbye, my love, goodbye1973 http://citlembik.net/music-audio/demis-roussos-goodbye-my-love-goodbye1973.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/demis-roussos-goodbye-my-love-goodbye1973.html Mon, 11 Jun 2018 18:59:10 +0300 The Moody Blues - Nights in white satin http://citlembik.net/music-audio/the-moody-blues-nights-in-white-satin.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/the-moody-blues-nights-in-white-satin.html Mon, 11 Jun 2018 18:51:20 +0300 Styx - Boat On The River http://citlembik.net/music-audio/styx-boat-on-the-river.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/styx-boat-on-the-river.html Fri, 25 May 2018 16:33:15 +0300 Bliss - Wish You Were Here | VideoClip ᴴᴰ by yanniszita http://citlembik.net/music-audio/bliss-wish-you-were-here-videoclip-ᴴᴰ-by-yanniszita.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/bliss-wish-you-were-here-videoclip-ᴴᴰ-by-yanniszita.html Fri, 25 May 2018 15:37:11 +0300 Katie Melua - I Will Be There (Full Concert Version) - Official Video http://citlembik.net/music-audio/katie-melua-i-will-be-there-full-concert-version-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/katie-melua-i-will-be-there-full-concert-version-official-video.html Fri, 25 May 2018 14:06:55 +0300 Gin Wigmore - Hey Ho (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/gin-wigmore-hey-ho-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/gin-wigmore-hey-ho-official-video.html Fri, 25 May 2018 13:44:04 +0300 Fazıl Say - insan insan / Muhyİddİn Abdal (Lyric) http://citlembik.net/music-audio/fazıl-say-insan-insan-muhyiddin-abdal-lyric.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/fazıl-say-insan-insan-muhyiddin-abdal-lyric.html Thu, 17 May 2018 09:03:20 +0300