ÇiTLeMBiK.NeT http://citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Fri, 06 Sep 2019 14:29:29 +0300 60 Gina G - Ti Amo https://mail.citlembik.net/music-audio/gina-g-ti-amo.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/gina-g-ti-amo.html Tue, 12 Nov 2019 01:52:32 +0300 Ace of Base - All That She Wants (Official Music Video) https://mail.citlembik.net/music-audio/ace-of-base-all-that-she-wants-official-music-video.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/ace-of-base-all-that-she-wants-official-music-video.html Tue, 12 Nov 2019 01:45:20 +0300 Tuğçe Kandemir - Gülü Soldurmam https://mail.citlembik.net/music-audio/tuğçe-kandemir-gülü-soldurmam.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/tuğçe-kandemir-gülü-soldurmam.html Thu, 07 Nov 2019 01:27:23 +0300 Deniz Seki - Nereden Bileceksiniz https://mail.citlembik.net/music-audio/deniz-seki-nereden-bileceksiniz.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/deniz-seki-nereden-bileceksiniz.html Wed, 06 Nov 2019 21:44:09 +0300 Sarhoş - Rubato & Ziynet Sali https://mail.citlembik.net/music-audio/sarhoş-rubato-ziynet-sali.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/sarhoş-rubato-ziynet-sali.html Wed, 06 Nov 2019 04:00:41 +0300 Göksel - Hiç Yok (Official Video) https://mail.citlembik.net/music-audio/goksel-hic-yok.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/goksel-hic-yok.html Tue, 29 Oct 2019 15:55:35 +0300 Zuhal Olcay - Yalnızlığım https://mail.citlembik.net/music-audio/zuhal-olcay-yalnızlığım_2.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/zuhal-olcay-yalnızlığım_2.html Thu, 17 Oct 2019 14:08:51 +0300 Murat Kekilli - Bu Akşam Ölürüm https://mail.citlembik.net/music-audio/murat-kekilli-bu-akşam-ölürüm.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/murat-kekilli-bu-akşam-ölürüm.html Fri, 13 Sep 2019 21:34:37 +0300 Esmeray - Unutama Beni https://mail.citlembik.net/music-audio/esmeray-unutama-beni.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/esmeray-unutama-beni.html Sat, 07 Sep 2019 01:59:44 +0300 Sibel Can & Orhan Gencebay - Kadere Bak https://mail.citlembik.net/music-audio/sibel-can-orhan-gencebay-kadere-bak.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/sibel-can-orhan-gencebay-kadere-bak.html Sat, 07 Sep 2019 01:46:25 +0300 Nilufer intizar Nostalji https://mail.citlembik.net/music-audio/nilufer-intizar-nostalji.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/nilufer-intizar-nostalji.html Sat, 07 Sep 2019 01:43:45 +0300 Emre Aydin - Afili Yalnizlik https://mail.citlembik.net/music-audio/emre-aydin-afili-yalnizlik.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/emre-aydin-afili-yalnizlik.html Fri, 06 Sep 2019 16:20:41 +0300 Mor ve Ötesi - Bir Derdim Var https://mail.citlembik.net/music-audio/mor-ve-ötesi-bir-derdim-var.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/mor-ve-ötesi-bir-derdim-var.html Fri, 06 Sep 2019 16:13:51 +0300 Sila - Hediye (Official Music Video) https://mail.citlembik.net/music-audio/sila-hediye-official-music-video.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/sila-hediye-official-music-video.html Fri, 06 Sep 2019 16:04:57 +0300 Ziynet Sali - Ağlar mıyım? Ağlamam https://mail.citlembik.net/music-audio/ziynet-sali-ağlar-mıyım-ağlamam.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/ziynet-sali-ağlar-mıyım-ağlamam.html Fri, 06 Sep 2019 16:01:37 +0300 Levent Yüksel - Med Cezir (1993) https://mail.citlembik.net/music-audio/levent-yüksel-med-cezir-1993.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/levent-yüksel-med-cezir-1993.html Fri, 06 Sep 2019 15:54:33 +0300 Rafet El Roman - Yalanci Sahidim https://mail.citlembik.net/music-audio/rafet-el-roman-yalanci-sahidim.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/rafet-el-roman-yalanci-sahidim.html Fri, 06 Sep 2019 15:52:20 +0300 YaŞar- Acıtmıyor Sevdan https://mail.citlembik.net/music-audio/yaşar-acıtmıyor-sevdan.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/yaşar-acıtmıyor-sevdan.html Fri, 06 Sep 2019 15:50:54 +0300 Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor https://mail.citlembik.net/music-audio/candan-erçetin-onlar-yanlış-biliyor.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/candan-erçetin-onlar-yanlış-biliyor.html Fri, 06 Sep 2019 15:31:12 +0300 Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? https://mail.citlembik.net/music-audio/ümit-besen-feat-pamela-seni-unutmaya-ömrüm-yeter-mi.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/ümit-besen-feat-pamela-seni-unutmaya-ömrüm-yeter-mi.html Fri, 06 Sep 2019 15:15:10 +0300 Teoman - İki Yabancı ft. Şebnem Ferah https://mail.citlembik.net/music-audio/teoman-iki-yabancı-ft-şebnem-ferah.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/teoman-iki-yabancı-ft-şebnem-ferah.html Fri, 06 Sep 2019 15:14:12 +0300 Zuhal Olcay - Yalnızlığım https://mail.citlembik.net/music-audio/zuhal-olcay-yalnızlığım.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/zuhal-olcay-yalnızlığım.html Fri, 06 Sep 2019 15:13:11 +0300 Nilüfer & Feridun Düzağaç - Kavak Yelleri https://mail.citlembik.net/music-audio/nilüfer-feridun-düzağaç-kavak-yelleri.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/nilüfer-feridun-düzağaç-kavak-yelleri.html Fri, 06 Sep 2019 15:12:04 +0300 Zeynep Casalini - Duvar (Official Video) https://mail.citlembik.net/music-audio/zeynep-casalini-duvar-official-video.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/zeynep-casalini-duvar-official-video.html Fri, 06 Sep 2019 15:05:53 +0300 Rümeysa - Anlasana https://mail.citlembik.net/music-audio/rümeysa-anlasana.html ]]> https://mail.citlembik.net/music-audio/rümeysa-anlasana.html Fri, 06 Sep 2019 14:29:29 +0300