ÇiTLeMBiK.NeT http://citlembik.net Hayata dair güzellikler tr_TR Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, şirketimiz hiç bir sorumluluk üstlenmez. ... Bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Thu, 07 Feb 2019 16:41:55 +0300 60 Yeşim Vatan - Hepsi Hikaye http://citlembik.net/music-audio/yeşim-vatan-hepsi-hikaye.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/yeşim-vatan-hepsi-hikaye.html Wed, 03 Apr 2019 23:14:23 +0300 Nostalji - Ayna / Anlatmalıymış Meğer http://citlembik.net/music-audio/nostalji-ayna-anlatmalıymış-meğer.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nostalji-ayna-anlatmalıymış-meğer.html Sat, 23 Mar 2019 07:54:43 +0300 The Thrill is Gone + Summertime http://citlembik.net/music-audio/the-thrill-is-gone-summertime.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/the-thrill-is-gone-summertime.html Mon, 18 Mar 2019 17:40:36 +0300 Loreena McKennitt - The Book of Secrets 1997 Full Album (Cd Completo) http://citlembik.net/music-audio/loreena-mckennitt-the-book-of-secrets-1997-full-album-cd-completo.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/loreena-mckennitt-the-book-of-secrets-1997-full-album-cd-completo.html Sun, 17 Mar 2019 16:22:12 +0300 André Rieu & Gheorghe Zamfir - The Lonely Shepherd http://citlembik.net/music-audio/andré-rieu-gheorghe-zamfir-the-lonely-shepherd.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/andré-rieu-gheorghe-zamfir-the-lonely-shepherd.html Wed, 13 Mar 2019 19:59:53 +0300 Melek Mosso - Bana yalan söylediler (cover) http://citlembik.net/music-audio/melek-mosso-bana-yalan-söylediler-cover.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/melek-mosso-bana-yalan-söylediler-cover.html Wed, 27 Feb 2019 19:52:25 +0300 Nida Ateş Erkan Oğur Akşam Olur Karanlığa Kalırsın http://citlembik.net/music-audio/nida-ateş-erkan-oğur-akşam-olur-karanlığa-kalırsın.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nida-ateş-erkan-oğur-akşam-olur-karanlığa-kalırsın.html Sat, 23 Feb 2019 08:39:51 +0300 Ayna - Gitme Kal Diyemedim http://citlembik.net/music-audio/ayna-gitme-kal-diyemedim.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/ayna-gitme-kal-diyemedim.html Fri, 22 Feb 2019 17:10:55 +0300 Candan Erçetin - Söz Vermiştin (2000) http://citlembik.net/music-audio/candan-erçetin-söz-vermiştin-2000.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/candan-erçetin-söz-vermiştin-2000.html Fri, 22 Feb 2019 16:56:38 +0300 Por una Cabeza - Carlos Gardel http://citlembik.net/music-audio/por-una-cabeza-carlos-gardel.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/por-una-cabeza-carlos-gardel.html Fri, 22 Feb 2019 02:18:55 +0300 Nathalie Cardone - Hasta siempre Comandante http://citlembik.net/music-audio/nathalie-cardone-hasta-siempre-comandante.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nathalie-cardone-hasta-siempre-comandante.html Fri, 22 Feb 2019 02:09:35 +0300 Beth Hart - Fire On The Floor (Official Lyric Video) http://citlembik.net/music-audio/beth-hart-fire-on-the-floor-official-lyric-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/beth-hart-fire-on-the-floor-official-lyric-video.html Thu, 21 Feb 2019 17:24:18 +0300 TARKAN - Unutmamalı http://citlembik.net/music-audio/tarkan-unutmamalı.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/tarkan-unutmamalı.html Thu, 21 Feb 2019 11:00:52 +0300 Barbra Streisand - Woman in love (Tradução) http://citlembik.net/music-audio/barbra-streisand-woman-in-love-tradução.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/barbra-streisand-woman-in-love-tradução.html Thu, 21 Feb 2019 03:37:15 +0300 Candy Dulfer & David A. Stewart - Lily Was Here http://citlembik.net/music-audio/candy-dulfer-david-a-stewart-lily-was-here.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/candy-dulfer-david-a-stewart-lily-was-here.html Thu, 21 Feb 2019 03:26:38 +0300 Hauser & Caroline Campbell - Czardas http://citlembik.net/music-audio/hauser-caroline-campbell-czardas.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/hauser-caroline-campbell-czardas.html Thu, 21 Feb 2019 03:23:12 +0300 LoLa & Hauser - Moonlight Sonata http://citlembik.net/music-audio/lola-hauser-moonlight-sonata.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/lola-hauser-moonlight-sonata.html Thu, 21 Feb 2019 03:22:38 +0300 Agnes Obel - Fuel To Fire (Official Video) http://citlembik.net/music-audio/agnes-obel-fuel-to-fire-official-video.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/agnes-obel-fuel-to-fire-official-video.html Thu, 21 Feb 2019 02:50:45 +0300 Agnes Obel | Deezer Session http://citlembik.net/music-audio/agnes-obel-deezer-session.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/agnes-obel-deezer-session.html Thu, 21 Feb 2019 02:33:48 +0300 Agnes Obel - The Curse (Berlin Live Session) http://citlembik.net/music-audio/agnes-obel-the-curse-berlin-live-session.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/agnes-obel-the-curse-berlin-live-session.html Thu, 21 Feb 2019 01:54:58 +0300 Model - Mey http://citlembik.net/music-audio/model-mey.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/model-mey.html Tue, 19 Feb 2019 16:56:27 +0300 Nazan Öncel feat. Manuş Baba - Kimler Gelmiş http://citlembik.net/music-audio/nazan-öncel-feat-manuş-baba-kimler-gelmiş.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/nazan-öncel-feat-manuş-baba-kimler-gelmiş.html Tue, 19 Feb 2019 16:55:33 +0300 Portishead - Roads http://citlembik.net/music-audio/portishead-roads.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/portishead-roads.html Tue, 19 Feb 2019 16:55:04 +0300 Kovacs - Fool Like You http://citlembik.net/music-audio/kovacs-fool-like-you.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/kovacs-fool-like-you.html Sat, 09 Feb 2019 16:55:29 +0300 Beth Hart - Caught out in the rain (with lyrics) http://citlembik.net/music-audio/beth-hart-caught-out-in-the-rain-with-lyrics.html ]]> http://citlembik.net/music-audio/beth-hart-caught-out-in-the-rain-with-lyrics.html Thu, 07 Feb 2019 16:41:55 +0300