beyaz

Penis kırılmasının en çok görüldüğü seks pozisyonları

  • 0

Penis kırılmasının en çok görüldüğü seks pozisyonları


Kulağa efsane gibi gelse yapılan araştırmalar seks sırasında penisin kırılma riski olduğunu gösteriyor. Brezilyalı araştırmacılar penis kırılmasının en çok gerçekleştiği seks pozisyonlarını inceledi. En riskli üç seks pozisyonunu öğrenince çok şaşıracaksınız.


1. Kovboy pozisyonu

Kadının üstte olduğu kovboy pozisyonu penis kırılmalarının en çok rastlandığı seks pozisyonu. Bu tip vakaların yarısından fazlası kovboy pozisyonu sırasında meydana geliyor.

Kontrolün kadında olduğu bu pozisyonda hız, güç ve açı tehlike oluşturuyor. Penise doğru hızlı bir iniş penisin eğilmesine ve hatta kırılmasına neden olabilir.

2. Köpek stili

Araştırmalara göre penis kırılmalarının %28'i köpek pozisyonu sırasında gerçekleşiyor. Erkekler köpek stilinde fazla havaya girip hızlarını arttırdıklarında bazı kazalar ortaya çıkabilir. Penis pelvik kemiğe çarparak kırılabilir.


3. Misyoner pozisyonu

En sıkıcı, en sıradan ancak en çok tercih edilen seks pozisyonu olan misyoner pozisyonu penis kırılmasının en fazla görüldüğü üçüncü seks pozisyonu. Penil kırıkların %21'i bu pozisyonda gerçekleşiyor. Yine fazla heyecan, aşırı tempo ve kontrolsüz penetrasyon penisin pelvik kemiğe çarpıp kırılmasıyla sonuçlanabiliyor.

İlgili yayınlar