beyaz

İlişkinize Romantizm Katabilirsiniz!

  • 0

İlişkinize Romantizm Katabilirsiniz!

İçinizde yine hala o eski Türk filmlerini izleyenler kesinlikle var. O filmlerde anlatılmakta olan çeşitli aşklardan etkilenerek, sürekli aynı filmi izlemekte olduğu halde gözyaşı dökenleriniz.. Değişen birçok unsur gibi yine Türk filmlerinde yaşanmakta olan eski ve güçlü aşklar da artık bitti. Nahif aşıkların birbirlerine yazmış oldukları çeşitli mektupların yerlerini artık kısa mesajlar tamamen almış durumda. Eski zamanlarda olan o nostaljik heyecanları yaşıyor olmanız, sevgilinizin ellerini tutuyorken eriyerek gitmeniz, harika bir şey dimi.  İlişkilere az daha romantizm katabilmeniz açısından anneannelerimizden kalmış olan eski aşk taktiklerini günümüze uyarlamış durumdayız. Üstelik de bu romantik dakikalar açısından çok da fazla para harcamamanıza gerek yoktur ve ne kadar çok fazla çaba harcamanıza da gerek yok.

Beraber Güneşin Doğuşunu İzleyin

Beraber olarak güneşin doğuşuna tanık olmanız, her şeyi birlikte güneşin doğuşunu izlemek gibi asla değil. Neden o zaman, sabahları az daha erken bir şekilde kalkarak en yakın olan tepeye, deniz kenarlarına veya yine çimenliğe giderek sevgiliniz ile beraber güneşin doğuşunu izlememeyi tercih ediyorsunuz? Yine giderken yanınıza termos ile çay veya kahve de alın bence. Sevgilinizin elini tutarak güneşin doğuşunu izlemeniz çok güzel olur hem de güne çok daha güzel bir şekilde başlangıç yapmanıza olanak tanır.  Anneannelerimiz aşklarını gösterebilmek ve hatırlatabilme açısından sevgililerine saçlarından bir tutam kadar hediye ediyorlardı. Çok eski vakitlerden kalmakta olan bu hediye yine alına bakacak olursak oldukça muhteşem ve özel bir hediyedir. Bu eski geleneğe tekrar geri dönmeniz oldukça iyi olacaktır. Sizde onun saçından bir tutam kesin ve kurdeleye sararak cüzdanınıza yerleştirin. Yine yağmurlu bir hafta sonunu sevgiliniz ile geçirebilirsiniz.

Yağmurlu Bir Hafta Sonunu Özel Değerlendirin

Yine yağmurlu bir hafta sonunu sevgiliniz ile banyo içerisinde geçirebilirsiniz. Banyonuzu yine mumlar ile ve çiçekler ile donatabilirsiniz. Hafif duyulmakta olan hoş bir müzik ile romantik sahil kenarına çevirebilirsiniz bu çok kolay olur. Sonra da oldukça güzel kokan yağlar ile masajlar eşiğinde banyo içerisinde saatlerinizi geçirebilirsiniz.

İlgili yayınlar